Checkmark iconČeská podpora
Checkmark iconRozsáhlé záruky
Checkmark iconOd 2500,- Kč je poštovné zdarma. Neplatí pro elektrické vozíky
Checkmark icon100 dní na vrácení

Golfista urazí během 18jamkového kola přibližně 12 km. To představuje pro nohy velkou zátěž a zároveň klade vysoké nároky na optimální obuv. Dbáme na to, abyste na své kolo vyrazili s ideální golfovou obuví. Naši odborníci vám rádi pomohou!

ZÁRUKA FIT

Pokud nejste spokojeni s tím, jak vám boty zakoupené u nás sedí, vezmeme je zpět do šesti týdnů od data nákupu a vrátíme vám kupní cenu. Právo na odstoupení od smlouvy a práva na zákonnou záruku zůstávají nedotčena.

Který model golfové obuvi je pro vás ten pravý?

Příliš úzké, příliš široké, příliš měkké, příliš tvrdé. Chůze je příliš strnulá nebo příliš pružná. Šněrování tlačí na nárt... existuje mnoho situací, které všichni známe. Někdy je to také kombinace několika věcí.

Nevidíme problém, vidíme řešení!

Buďte si jisti: nejste se svou charakteristikou sami a řešení možná nebylo vaší první volbou, ale kde je pěkný model, tam jsou i jiné. Níže najdete nejčastější okolnosti, které mohou ztížit výběr modelu obuvi. Je důležité, aby vaše nové golfové boty byly podporou, a ne překážkou pro váš pohyb, a tedy i pro vaši hru během golfového kola. Po skončení kola jsou "unavené" nohy normální, ale měli byste se cítit stále dobře.

1. Vysoký nárt

Pokud máte nohy s vysokým nártem, často se nemůžete držet konkrétních značek. Důležité je, o jaký typ obuvi se jedná. V takovém případě by měla být golfová obuv pružná a měla by noze poskytovat prostor pro pohyb. V tomto případě doporučujeme ve většině případů modely se šněrováním. Díky tomu máte možnost přizpůsobit boty svému nártu. Systém šněrování BOA nemusí být nutně problémem při vysokém nártu. Pokud je uložení vhodné, je zde také možnost volby.

Boty pro ženyBoty pro muže

2. Široké chodidlo

Známá situace: sportovní golfové boty úzkého střihu vypadají opravdu dobře, ale noha se do nich prostě nevejde. Je to těsné, není to pohodlné. Šířka se může vyskytovat v oblasti prstů, ale také v oblasti středu chodidla. Co dělat? Je třeba mít pohodlnou obuv. Pohodlný neznamená "neohrabaný".

Boty pro ženyBoty pro muže

3. Úzká chodidla

Stejně jako široká chodidla mohou i úzká chodidla ztěžovat výběr. A pokud máte v botě příliš mnoho místa, vede to nejen k menšímu pohodlí, ale také k menší stabilitě při švihu.

Boty pro ženyBoty pro muže

4. Silní lidé

Hmotnost není problém. Měli byste však dbát na správnou obuv. Pohodlí a stabilita musí být prvořadá.

Boty pro ženyBoty pro muže

5. Úleva pro chodidla, kolena a zádové svaly

(např. po úrazech a pravidelných stížnostech ) Zná je téměř každý: bolesti zad. Pokud nám to však bolest dovolí a nemusíme se vzdát svého oblíbeného sportu, je správná obuv nutností. Bolest se může objevit také v důsledku zranění nohy nebo kolena, ke kterému došlo v minulosti. Správný model může vést k bezbolestné ráně.

Boty pro dámyBoty pro muže

Máte-li další dotazy, zavolejte nám na telefonní číslo 8000 23810 nebo napište na adresu zakaznickyservis@golfhouse.cz. Naši odborníci na obuv vám samozřejmě rádi pomohou i ve vaší oblíbené pobočce.

Boty pro dámyBOTY PRO PÁNY

Gabor Kiss
Gabor Kiss, odborník na obuv v pobočce Eschborn

"Pro každou nohu máme tu správnou obuv. Rádi vám osobně poradíme v naší pobočce a najdeme pro vás ideální obuv!"