Checkmark iconČeská podpora
Checkmark iconRozsáhlé záruky
Checkmark iconBezplatné vrácení
Checkmark iconDoprava zdarma od 2 500 Kč
Checkmark icon100 dní na vrácení

GARANCE ÚSPĚCHU

Pokud nedosáhnete požadovaných výsledků během prvních šesti týdnů po zakoupení golfové hole, vezmeme ji zpět a nahradíme vám kupní cenu jinou holí dle vašeho výběru. Záruka se vztahuje na všechna dřeva a železa zakoupená u nás, včetně Custom-Fit.

GARANCE SPRÁVNÉ VOLBY

Pokud nebudete spokojeni s tím, jak vám boty zakoupené u nás sedí, vezmeme je zpět do šesti týdnů od data nákupu a vykompenzujeme vám kupní cenu novým párem. Právo na odstoupení od smlouvy a zákonná záruční práva zůstávají nedotčena.

GARANCE ODBORNOSTI

V našich pobočkách Golf House vám zaručujeme nejlepší a osobní poradenství. Pokud se přesto domníváte, že naše rada vedla k nákupu výrobku, který pro vás není vhodný, zaručujeme vám, že zboží převezmeme zpět do 14 dnů od data nákupu.

GARANCE SLUŽEB NA POBOČCE

Ať už jste si zakoupili zboží Golf House v internetovém obchodě Golf House nebo přímou objednávkou, na každé z našich poboček vám poskytneme kompletní služby Golf House. Kromě osobního poradenství a služeb dílny sem patří také služby, jako je vrácení zboží, výměna nebo žádost o změnu.

GARANCE ELEKTRICKÝCH VOZÍKŮ

Při koupi elektrického vozíku si můžete s touto službou zajistit pět exkluzivních doplňkových služeb: prodloužení záruky výrobce o další rok, bezplatná zimní kontrola Golf House v hodnotě 2500 Kč., bezplatné zapůjčení náhradního vozíku během opravy, bezplatná doprava vašeho opraveného vozíku k Vám domů a likvidace Vašeho starého vozíku na naší pobočce.