Checkmark iconČeská podpora
Checkmark iconRozsáhlé záruky
Checkmark iconBezplatné vrácení
Checkmark iconDoprava zdarma od 2 500 Kč
Checkmark icon100 dní na vrácení

ZÁRUKA ÚSPĚCHU

Pokud nedosáhnete požadovaných výsledků během prvních šesti týdnů po zakoupení golfové hole, vezmeme ji zpět a nahradíme vám kupní cenu jinou holí dle vašeho výběru. Záruka se vztahuje na všechna dřeva a železa zakoupená u nás, včetně Custom-Fit.

ZÁRUKA FIT

Pokud nebudete spokojeni s tím, jak vám boty zakoupené u nás sedí, vezmeme je zpět do šesti týdnů od data nákupu a vykompenzujeme vám kupní cenu novým párem. Právo na odstoupení od smlouvy a zákonná záruční práva zůstávají nedotčena.

ZÁRUKA PORADENSTVÍ

V našich pobočkách Golf House vám zaručujeme nejlepší a osobní poradenství. Pokud se přesto domníváte, že naše rada vedla k nákupu výrobku, který pro vás není vhodný, zaručujeme vám, že zboží převezmeme zpět do 14 dnů od data nákupu.

ZÁRUKA SLUŽEB POBOČKY

Ať už jste si zakoupili zboží Golf House v internetovém obchodě Golf House nebo přímou objednávkou, na každé z našich poboček vám poskytneme kompletní služby Golf House. Kromě osobního poradenství a služeb dílny sem patří také služby, jako je vrácení zboží, výměna nebo žádost o změnu.

GARANCE ELEKTRICKÝCH VOZÍKŮ

Při koupi elektrického vozíku si můžete s touto službou zajistit pět exkluzivních doplňkových služeb: prodloužení záruky výrobce o další rok, bezplatná zimní kontrola Golf House v hodnotě 2500 Kč., bezplatné zapůjčení náhradního vozíku během opravy, bezplatná doprava vašeho opraveného vozíku k Vám domů a likvidace Vašeho starého vozíku na naší pobočce.