Checkmark iconČeská podpora
Checkmark iconRozsáhlé záruky
Checkmark iconOd 2500,- Kč je poštovné zdarma. Neplatí pro elektrické vozíky
Checkmark icon100 dní na vrácení
Titleist Vokey SM8 Tour Chrome Ocel Titleist Vokey SM8 Tour Chrome Ocel
-30%
pouze online
Titleist Vokey SM8 Tour Chrome
4 299,00 Kč 2 999,00 Kč
k dispozici v: 46° 10°
Titleist Vokey SM8 Brushed Steel Ocel Titleist Vokey SM8 Brushed Steel Ocel
-30%
pouze online
Titleist Vokey SM8 Brushed Steel
4 299,00 Kč 2 999,00 Kč
k dispozici v: 56° 12°
Titleist Vokey SM8 Jet Black Ocel Titleist Vokey SM8 Jet Black Ocel
-30%
pouze online
Titleist Vokey SM8 Jet Black
4 299,00 Kč 2 999,00 Kč
k dispozici v: 52° 12° 56° 08°
Mizuno T24 Bílý satén Ocel
Mizuno T24 White Satin Wedge
5 499,00 Kč
k dispozici v: 52° 56° 60°
Callaway Jaws Full Toe Ocel Callaway Jaws Full Toe Ocel
-41%
pouze online
Callaway Wedge Jaws Full Toe
4 749,00 Kč 2 799,00 Kč
k dispozici v: 54° 56°
Callaway Čelisti syrové Ocel Callaway Čelisti syrové Ocel
Callaway Jaws Raw Wedge
4 999,00 Kč
k dispozici v: 50°
Callaway Čelisti syrové Grafit, Dámská Callaway Čelisti syrové Grafit, Dámská
Callaway Jaws Raw Wedge
5 499,00 Kč
k dispozici v: 52°
Cleveland RTX 6 Zipcore Ocel Cleveland RTX 6 Zipcore Ocel
Cleveland RTX 6 Zipcore wedge
4 599,00 Kč
k dispozici v: 52° 56° 60°
TaylorMade Hi Toe 3 Ocel TaylorMade Hi Toe 3 Ocel
TaylorMade Hi Toe 3
4 649,00 Kč
k dispozici v: 56° 10°
Cleveland CBX Zipcore Ocel Cleveland CBX Zipcore Ocel
-18%*
Cleveland CBX Zipcore
4 499,00 Kč* 3 649,00 Kč
Top cena (30 dní)**: 3 499,00 Kč (+4%)
k dispozici v: 50°

* DMOC
** Nejnižší cena za posledních 30 dní před jejím snížením

Golfové hole pro dámy - hole, které splní, co slíbí

S moderními golfovými holemi, jako jsou dámské wedge, lze dosáhnout fantastických výsledků. Protože, ať už se jedná o pitching wedge, sand wedge, gap wedge a lob wedge, pokrývají vzdálenost mezi posledním železem a puttrem. Pokud máte správnou wedge, dokážete dokonale čelit nástrahám krátké hry kolem greenu. Jinými slovy, může se zdát, že wedge je golfová hůl, která vypadá nejklasičtěji. Nenechte se však designem těchto golfových holí zmást. Vždyť wedge vám nabízejí tolik možností, pokud jde o rozsah použití. Než sáhnete po některé z golfových holí ve svém golfovém bagu, měli byste v první řadě zvážit jaký typ rány máte v plánu. Vysoký lob nebo ránu s doběhem? Každá hůl má svá specifika a je potřeba si zvážit a představit jak má rána vypadat. Potom se musíte rozhodnout, kterou wedge zvolit - pitching wedge, sand wedge, gap wedge a lob wedge. V e-shopu Golf House najdete velký výběr golfových wedgí od známých značek jako Mizuno, Callaway, Taylor Made a Cleveland. Bez ohledu na to, kterou značku si vyberete, wedge pro ženy bodují nejen špičkovou kvalitou, ale také prvotřídním zpracováním, což se promítně pozitivně i na hřišti. Pitching wedge se používá pro přihrávky na green nebo pro rány z bunkeru. Plochá hlava hole má za následek rychlý a strmý vzlet míčku. Míček pak dopadá bez jakéhokoli dodatečného rolování. Sand wedge se používá, když se míček zahrabe do bunkru. Někdy hráči tuto golfovou hůl používají také v hlubokém rough, aby se dostali z obtížných pozic. Mezera mezi pitching wedge a sand wedge se uzavírá pomocí gap wedge. Poslední wedge ve skupině je lob wedge. Zajišťuje velmi krátké, ale vysoké rány.

Chipper pro dámy

Speciál speciálů. Chipper! Ne každý golfista hned ví, co znamená pojem chipper, proto vám přinášíme stručné vysvětlení této speciální golfové hole. Chipper vyplňuje mezeru mezi puttery a wedgemi ve vašem golfovém vybavení. Chipper je jakýmsi hybridem a jeho konstrukce vykazuje vlastnosti jak putteru, tak wedge. Jak již název napovídá, slouží k chippingu. Chipování je plochá rána na vzdálenost maximálně 30 metrů (často méně), při které se míček po dopadu odkutálí o kousek dál ve směru rány. Tento typ přihrávky se hraje tehdy, když je jamka na dohled, ale vzdálenost pro puttování je stále příliš velká nebo je terén příliš náročný.

Proč jsou chippery velmi speciální golfové hole

Zatímco chip může být poměrně náročnou ranou, odpovídající hůl je pravým opakem: snadno ovladatelná a odpouštějící. Chippery jsou flexibilní, obvykle s nimi mohou hrát muži i ženy a někdy mají dokonce oboustranné úderové plochy, takže je mohou používat jak leváci, tak praváci. Bohužel trh nenabízí velký výběr chipperů, protože - a zde se dostáváme k další zvláštnosti - chippery nepoužívají profesionálové. Cílovou skupinou jsou začátečníci a středně pokročilí hráči, kterým chipper odpouští nervozitu v obtížných herních situacích, dodává jistotu a zajišťuje tak větší zábavu při hře golfu.