Checkmark iconČeská podpora
Checkmark iconRozsáhlé záruky
Checkmark iconOd 2500,- Kč je poštovné zdarma. Neplatí pro elektrické vozíky
Checkmark icon100 dní na vrácení

Jednička na evropském trhu golfového vybavení. Nakupujte na e-shopu nebo na pobočce .Nakupujte v Golf House!

VÝPRODEJ
DÁMY

NAKOUPIT

VÝPRODEJ
PÁNOVÉ

NAKOUPIT

VÝPRODEJ
JUNIOŘI

NAKOUPIT

Dobré vědět

Golfové vybavení a golfová móda v internetovém obchodě Golf House

V Golf House najdou golfisté vše, co jim zrychlí tep. Ať už jste mladí, staří, sportovci nebo nezkušení, se správným golfovým vybavením, které se skládá z golfových holí, golfové obuvi, golfových bagů, golfových vozíků a funkčního golfového oblečení, zažijete kouzlo golfového sportu ve všech vláknech svého těla. U nás najdete veškerou nejnovější golfovou módu a golfové vybavení.

V internetovém obchodě Golf House - golfové hole, golfové bagy, golfové míčky, golfové oblečení a mnoho dalšího:

Jakmile si jednou zkusíte gofl a nakazíte se golfovým virem, vaše životní cesta golfisty bude mít jediný cíl. Být dobrým amatérem s nízkým HCP a nebo klidně i profesionálem. Obě tyto cesty začínají právě u nás. Protože cesta k úspěchu vede přes kvalitní vybavení a to přesně najdete v Golf House!

Základem úspěšné hry je pečlivý výběr vybavení. Při nákupu golfových holí, ať už se rozhodnete pro driver od Callaway, fairwayové dřevo od Clevelandu, wedge od Mizuno nebo putter od Odyssey, byste se neměli spoléhat pouze na vzhled, ale vybrat si golfovou hůl, která vyhovuje vašemu osobnímu stylu hry.

Praktické doplňky z kvalitních materiálů, jako jsou golfové bagy a golfové vozíky, vám zaručí požitek ze hry a podpoří dosažení vašich sportovních cílů. Abyste však mohli čelit golfovým výzvám, potřebujete také pohodlnou golfovou obuv. Vzhledem k tomu, že golfisté na fairwayích tohoto světa urazí mnoho kilometrů, je třeba vzít v úvahu také nároky na kvalitní a pohodlnou golfovou obuv. Patří mezi ně funkčnost, stabilita a samozřejmě módní aspekty.

V nabídce Golf House najdete také funkční a módní golfové oblečení, jako jsou golfové kalhoty, golfové polokošile, golfové svetry a golfové bundy, které zaujmou kvalitními materiály a prvotřídním komfortem nošení. Golfové vozíky hrají na golfovém hřišti významnou roli, a to jak vozík ruční nebo elektrický.

Mezi špičkové značky patří Bag Boy, Big Max a TiCad, které golfistům nabízejí snadné použití a pohodlné jízdní vlastnosti. Zahrnují jak současné trendy, tak nové, pokročilé materiálové a výrobní technologie. Kromě mnoha vozíků nabízí internetový obchod Golf House také velký výběr golfových bagů. Kromě velkých kapes potřebuje golfový bag také volně přístupné malé kapsy, aby se do nich pohodlně vešlo golfové příslušenství, jako jsou týčka, ručník na golfové hole a golfové míčky.