Checkmark iconČeská podpora
Checkmark iconRozsáhlé záruky
Checkmark iconBezplatné vrácení
Checkmark iconDoprava zdarma od 2 500 Kč
Checkmark icon100 dní na vrácení
Cobra  Air X Grafitová, Dámská Cobra  Air X Grafitová, Dámská
NEW
Cobra Air X
17 799,00 Kč
k dispozici v: 6-SW
Callaway  Mavrik Grafit, Dámská Callaway  Mavrik Grafit, Dámská
-36%
Callaway Mavrik
28 249,00 Kč 17 949,00 Kč
k dispozici v: 6-SW+GW
Cobra  King Ltd X Grafitová, Dámská Cobra  King Ltd X Grafitová, Dámská
-11%
Cobra železa King Ltd X
25 449,00 Kč 22 499,00 Kč
k dispozici v: 6-SW
Callaway Levoruká železa Big Bertha Reva Grafitová, Dámská Callaway Levoruká železa Big Bertha Reva Grafitová, Dámská
pro leváky
Callaway Levoruká železa Big Bertha Reva
29 249,00 Kč
k dispozici v: 6-SW
Wilson Staff D9 Železo Grafitová, Dámská Wilson Staff D9 Železo Grafitová, Dámská
Wilson Staff železa D9
18 249,00 Kč
k dispozici v: 6-SW
Ping G425 Žehlička levá Graphite, Regular Ping G425 Žehlička levá Graphite, Regular
pro leváky
Ping G425 Žehlička levá
28 999,00 Kč
k dispozici v: 5-SW
Ping Železa G Le 2 pro levou ruku Grafitová, Dámská
pro leváky
Ping Železa G Le 2 pro levou ruku
26 499,00 Kč
k dispozici v: 5-SW
Ping G Le 2 Iron Grafitová, Dámská
Ping železa G Le 2
26 499,00 Kč
k dispozici v: 5-SW

Dámské sady želez - klíč k úspěchu

Každý má samozřejmě jiné potřeby a přání. Ve společnosti Golf House vám pomůžeme najít ty správné sady želez. Podívejte se na naše horká železa, která jsou zkonstruována tak, aby poskytovala dlouhé odpaly s maximální mírou odpustnosti a skvělým citem. Železa mají v okamžiku úderu do golfového míčku mimořádně bohatý zvuk a poskytují skvělou zpětnou vazbu. Díky nejnovější technologii na povrchu hole jsou míčky hnány rychleji a výš do vzduchu, takže je dosaženo nejen vynikajících vzdáleností, ale také lepší kontroly. Stručně řečeno: se správnými sadami želez pro dámy máte optimální pozici, pokud jde o zvládnutí hry na fairwayích. I když se míček netrefí optimálně do středu a dopadne do hlubokého rough nebo do bunkru, lze železa zahrát skvěle a zachránit tak hru.

Dámské sady železa - projděte si cestu

Nové žehličky vybírejte pečlivě. Chcete si je přece užívat po mnoho let. Proto získejte dobrý přehled v internetovém obchodě Golf House. Zejména v posledních několika letech prošla železná hůl velkým vývojem, ať už se jedná o čepelová, dutá nebo hybridní železa. Díky tomu se golfové hole lépe odpalují a mají také opravdu horký úderový povrch. Jakmile se rozhodnete pro nová železa a budete je nosit v tašce, nemůžete už hůlím nic vyčítat.

Jak již bylo naznačeno, mezi sadami želez jsou různé typy želez, jako například železa s čepelí, železa s dutinou nebo hybridní železa. Hráči s jednou rukou často rádi používají železo s čepelí. Tato golfová hůl nabízí malý sweet spot s úzkou hlavou hole. Kromě toho je hmotnost rovnoměrně rozložena po celé hlavě hole. To vede k dlouhému a rovnému letu míče. Amatéři nebo zkušení golfisté naopak často volí železa s dutinou. Je to proto, že závaží je umístěno na okraji hlavy hole tak, aby byl sweet spot co největší. To znamená, že i golfové míčky, které nejsou odpáleny do středu, létají déle a rovněji. Stručně řečeno: s železy Cavity se hraje lépe.

Kromě čepelí a želez s dutým hřbetem nabízíme v internetovém obchodě Golf House také hybridní železa, která nabízejí kontrolu a přesnost želez a kombinují tyto vlastnosti s odpouštěním, vzdáleností a flexibilitou dřev.

Prohlédněte si online obchod Golf House ve svém volném čase a přesvědčte se o našem obrovském výběru dámských sad želez. Vyberte si!