Checkmark iconČeská podpora
Checkmark iconRozsáhlé záruky
Checkmark iconOd 2500,- Kč je poštovné zdarma. Neplatí pro elektrické vozíky
Checkmark icon100 dní na vrácení
Valiente Spodní kalhotky námořnictvo
Valiente Spodní kalhotky
499,00 Kč
k dispozici v: S M L XL
Galvin Green Ebba Kalhoty Prádelna černá Galvin Green Ebba Kalhoty Prádelna černá
-50%*
Galvin Green Ebba termo kalhoty
1 799,00 Kč* 899,00 Kč
Top cena (30 dní)**: 1 299,00 Kč (-30%)
k dispozici v: L
Valiente Spodní kalhotky bílá
Valiente Spodní kalhotky
499,00 Kč
k dispozici v: S M L XL

* DMOC
** Nejnižší cena za posledních 30 dní před jejím snížením

Funkční prádlo pro ženy - doma na golfovém hřišti

Optimální ochrana před povětrnostními vlivy, příjemný klimatický komfort a nízká hmotnost - to vše nabízí funkční prádlo pro ženy. Je stvořen pro náročnou hru golfu za každého počasí. V internetovém obchodě Golf House si můžete vybrat z celé řady dámského spodního prádla. Vyznačují se nejvyšší kvalitou a vysoce kvalitními materiály, takže při hře golfu prožijete příjemné hodiny. A i když je obvykle nevidíte, oblékají každého hráče dokonale. Funkční prádlo, jehož střih je přiléhavý k tělu, je pružné a zároveň poskytuje vynikající volnost pohybu.

Vzhledem k tomu, že funkční prádlo pro ženy se zaměřuje na pohodlí, sázejí známé značky jako Golfino, Falke, FootJo nebo Polo Ralph Lauren na nejlepší materiály, které jsou na vysoké funkční úrovni. První vrstvu oblečení, tzv. základní vrstvu, tak nosíte přímo na kůži a cítíte příjemný pocit na těle.

Funkční prádlo pro ženy - základ pro úspěšné hodiny na golfovém hřišti

Stejně jako v každodenním životě je nádherný pocit cítit na kůži kvalitní dámské spodní prádlo a cítit se pohodlně v každé situaci. V internetovém obchodě Golf House najdete lehké, pevné a extrémně prodyšné spodní prádlo, se kterým můžete strávit několik hodin na golfovém hřišti bez ohledu na to, zda je chladné, vlhké nebo teplé počasí. Tělo zůstává suché a výkonné. Tkanina totiž okamžitě absorbuje pot, rozvádí ho na velkou plochu a rychle ho transportuje ven. Funkční prádlo pro ženy se také ukazuje z té nejlepší stránky, pokud jde o střih. Nabízí silnou oporu a kopíruje každý váš pohyb. Jelikož je přizpůsoben ženské anatomii, obepíná tělo, aniž by ho stahoval.

Přesvědčte se sami o našem funkčním prádle pro ženy v internetovém obchodě Golf House, které vám perfektně padne a přesvědčí vás prvotřídními funkčními vlastnostmi. Objednejte si základní vrstvu a doplňte si golfovou výbavu.