Checkmark iconČeská podpora
Checkmark iconRozsáhlé záruky
Checkmark iconOd 2500,- Kč je poštovné zdarma. Neplatí pro elektrické vozíky
Checkmark icon100 dní na vrácení
Penguin Tričko s kulatým výstřihem a polovičním rukávem oranžová Penguin Tričko s kulatým výstřihem a polovičním rukávem oranžová
-27%
Penguin Tričko s kulatým výstřihem a krátkým rukávem
1 799,00 Kč 1 299,00 Kč
k dispozici v: S M L XL

* DMOC
** Nejnižší cena za posledních 30 dní před jejím snížením

Golfová trička pro ženy - léto bude pestré

Ať už hledáte v golfové módě cokoli - něco, co váš vzhled odliší od ostatních, nebo nové nápady a inspiraci - v internetovém obchodě Golf House najdete perfektní výběr, například naše dámská trička.

Dámská golfová trička - plná elegantních barev a vzorů

Naše módní dámská trička splní vaše požadavky. Protože golfová trička jsou v módních designech, inovativních tkaninách, módních barvách a také v široké škále velikostí. Objevte naše novinky a působte na golfovém hřišti módně a hravě. Nejlépe uděláte, když se hned podíváte do internetového obchodu Golf House. Tam se dozvíte, co máme v rukávu, pokud jde o golfová trička pro ženy.

Dámská golfová trička - elegantní, ale i funkční

Nezáleží na tom, jestli pálí slunce nebo fouká vítr, dámská golfová trička vypadají nejen elegantně, ale jsou také funkční. Materiály, ze kterých jsou dámská trička vyrobena, zajišťují, že se v nich budete cítit naprosto pohodlně za každé situace. Příjemný komfort při nošení je totiž zajištěn vysokou prodyšností. To zase znamená, že pot je rychle odváděn ven. Vysoce kvalitní tkaniny zároveň poskytují optimální ochranu před slunečním UV zářením.

Pokud jde o dámská golfová trička, je třeba také zmínit, že si zachovávají svůj tvar i po několikerém vyprání. Jinými slovy: osvědčují se jako odolné a trvanlivé.

Dámská golfová trička - ležérní, sportovní, nadčasová

Pořiďte si nové tričko! Golfové oblečení pro ženy, které je vhodné pro hráčky golfu, které se pohybují mezi různými aktivitami a situacemi a žijí módní a aktivní život mimo golfová hřiště. Funkce je nejvyšší prioritou, ale stejně důležitý je pro ambiciózní hráčky i dokonalý design.