Checkmark iconČeská podpora
Checkmark iconRozsáhlé záruky
Checkmark iconBezplatné vrácení
Checkmark iconDoprava zdarma od 2 500 Kč
Checkmark icon100 dní na vrácení
Komperdell Kompletní sada Helios Graphite, Regular Komperdell Kompletní sada Helios Graphite, Regular
Komperdell Kompletní sada holí Helios
15 999,00 Kč
k dispozici v: Další
Kenton Kompletní sada True Black +1 Kenton Kompletní sada True Black +1
Kenton Kompletní sada holí True Black ( prodloužená +1")
8 499,00 Kč
k dispozici v: Další
Kenton Kompletní sada True Black Graphite, Regular Kenton Kompletní sada True Black Graphite, Regular
Kenton Kompletní sada holí True Black
8 499,00 Kč
k dispozici v: Další

Pánské golfové sety: Kompletní sety pro perfektní start

Na začátku je vždy vhodné vybavení: Kdo se chystá začít s golfem, potřebuje nejprve dobrý výběr golfových holí. Co to ale přesně znamená? A proč jsou v této souvislosti doporučovány sety golfových holí pro pány? Pozadí: Hráč má dovoleno vzít si na hřiště až 14 holí. Nicméně, pro začátečníky je to často příliš mnoho. Bez kterých variant se neobejdou a jak je správně vybrat? Nebojte se, nemusí to být takhle složité! V našem sortimentu proto najdete různé kompletní sety pro pány – optimálně sestavené pro nováčky, kteří si chtějí golfový sport pomalu osahat. Chcete koupit pánský golfový set? U nás najdete variantu, která se k vám hodí.

Vždy optimálně zvolené golfové hole: Tohle patří do setu

Dobrá zpráva pro začátečníky: Co se golfových holí týče, do začátků a k obeznámení se se sportem jich není třeba příliš mnoho. Kompletní sety golfových holí pro pány se pro tento účel hodí nejlépe. V dobrém setu by neměly chybět tyto varianty holí:

●   Driver

●   Dřevo

●   Sada želez plus hybrid

●   Fairwayové dřevo

●   Putter

Tato sestava umožňuje vždy sáhnout po optimální holi pro danou herní situaci. Mnoho zkušených hráčů plně využije všech 14 povolených holí a vsázejí na různé modely želez a dřev. Dobrá zpráva pro začátečníky: Aby člověk mohl hrát, nepotřebuje nutně čtyři dřeva a devět želez, nejeden začátečník hraje jen s jedním železem, nebo dokonce pouze se dřevy. Náš tip: Použijte dřeva k odpalům a dlouhým ranám a železa, případně wedge a pitchwing wedge pro většinu ostatních úderů.

Kvalitní modely pro začátečníky: Golfové sady pro pány:

Chcete si vytvořit ty nejlepší podmínky, abyste se naučili hrát golf tzv. od píky? V takovém případě byste si měli pořídit sadu holí, které vás svým výkonem a citlivostí přesvědčí při každém nápřahu. Další výhoda: Takzvané startovací sety se dají koupit výhodně – takže v začátcích není nutná velká investice do vybavení. U nás najdou pánové špičkové sety golfových holí pro praváky od předních značek na trhu, jako jsou Wilson nebo Kenton. Přesvědčte se o našem výběru teď hned! Všechny sety jsou svojí snadnou hratelností vhodné pro nezkušené hráče – například díky velkému sweetspotu, vysoké míře forgiveness, tedy schopnosti kompenzovat nepříliš povedené rány, a dobře vyváženým putterům.

S každou z našich sad získáte solidní základ golfového vybavení. V případě potřeby lze kompletní sety doplnit o další hole.

Vynikající je také bag, ve kterém přicházejí pánské golfové sety z našeho sortimentu: Bagy přesvědčí svým elegantním designem a kvalitním zpracováním. Uvnitř bagů na vozík a standbagů je dost místa pro všechny hole a v závislosti na konkrétním variantě také prostor pro další vybavení, například různé příslušenství, bundy nebo dodatečné oblečení do větrného nebo špatného počasí.