Checkmark iconČeská podpora
Checkmark iconRozsáhlé záruky
Checkmark iconOd 2500,- Kč je poštovné zdarma. Neplatí pro elektrické vozíky
Checkmark icon100 dní na vrácení
Big Max Dri Lite Hybrid Plus zelená Big Max Dri Lite Hybrid Plus zelená
Big Max Dri Lite Hybrid Plus
6 499,00 Kč
k dispozici v: 9"
Big Max Aqua Seven zelená Big Max Aqua Seven zelená
Big Max Aqua Seven
4 199,00 Kč
k dispozici v: 7"
Big Max DRI LITE Feather Standbag limetka Big Max DRI LITE Feather Standbag limetka
Big Max DRI LITE Feather Standbag
4 399,00 Kč
k dispozici v: 8"
TaylorMade Flextech Crossover zelená TaylorMade Flextech Crossover zelená
TaylorMade Flextech Crossover Standbag
6 499,00 Kč
k dispozici v: 10"
Big Max Aqua Hybrid 4 limetka Big Max Aqua Hybrid 4 limetka
Big Max Aqua Hybrid 4
7 349,00 Kč
k dispozici v: 9"
Bennington Zone WP 14 Way Standbag zelená Bennington Zone WP 14 Way Standbag zelená
-47%
pouze online
Bennington Zone WP 14 Way Standbag
8 599,00 Kč 4 549,00 Kč
k dispozici v: 8.5"
Callaway Chev zelená Callaway Chev zelená
-14%
pouze online
Callaway Chev Standbag
5 849,00 Kč 4 999,00 Kč
k dispozici v: 8"
Callaway Fairway 14 HD zelená Callaway Fairway 14 HD zelená
Callaway Fairway 14 HD standbag
9 999,00 Kč
k dispozici v: 8"

* DMOC
** Nejnižší cena za posledních 30 dní před jejím snížením

Dokonalé vybavení, které musíte mít: golfový carrybag na rychlou devítku

Cartbag, standbag, carrybag: Výběr správného golfového bagu je mezi golfovými nadšenci vždy předmětem diskuzí. V povinné kombinaci s vozíkem – nejlépe s elektrickým pohonem – je cartbag skutečným zázrakem pohodlí. Na 9jamkových hřištích však golfoví puristé vidí poněkud objemné cartbagy jen neradi. Zde se více uplatní lehčí golfový carrybag, který se jednoduše jen volně přehodí přes rameno. Dalším argumentem pro carrybagy je jejich rozměr. V zavazadlovém prostoru auta nebo při cestování s plným zavazadlovým prostorem jsou menší golfové bagy mnohem skladnější. Ke golfovému vybavení by tedy měly patřit obě varianty. Pojmy carrybag a standbag se běžně zaměňují, přičemž každý golfový standbag je carrybag, ale ne nutně každý carrybag je standbag.

Lehký, odolný vůči povětrnostním vlivům, pohodlný – golfový standbag

Cartbagy jsou nepřekonatelné co do pohodlí a praktičnosti. To však neznamená, že carrybag je jen lepší taška přes rameno. Má až o třetinu nižší hmotnost než cartbag a díky mnoha přihrádkám uvnitř i z vnější strany nabízí dostatek prostoru pro golfové hole, golfové míče, oblečení, nápoje, ručníky a cennosti. K dispozici je také další příslušenství. Golfové bagy špičkových výrobců, jako jsou Big Max, Callaway nebo TaylorMade, které najdete v Golfhouse, jsou opatřeny vnější úpravou odolnou proti povětrnostním vlivům, zipy standbagů jsou většinou svařeny vodotěsně. Vybavení je tak optimálně chráněno i v případě nečekaného lijáku. Nastavitelné čtyřbodové popruhy bagu zajišťují dobrou rovnováhu a pohodlí při nošení, i když je cesta trochu hrbolatá.

Golfový standbag: bezpečná stabilita na dvou nožkách

Golfový standbag není žádná vratká záležitost, naopak: dvě nožky v kombinaci se stabilním a speciálně navrženým dnem bagu zajišťují dobrou stabilitu v jakémkoli terénu. Špičkové modely mají dokonce automatický stojan a nožky se tak vyklápějí automaticky. I vzhledově je carrybag velmi zdařilý: Výrobci jako Ogio a tradiční značka Callaway nabízejí zajímavé designy, které odkazují na surfování a kiteboarding. Široká nabídka produktů samozřejmě čeká i na všechny golfistky a golfisty, kteří dávají přednost diskrétnějšímu vzhledu. Dobrý standbag z širokého sortimentu Golfhouse nabízí dostatek prostoru pro výbavu na malé golfové hřiště, je robustní a osvědčí se jako dlouholetý společník.

Pencilbag – golfový carrybag na cesty

Pencilbag nemá s pastelkami nic společného. Při pohledu na malý rozměr je však hned jasné, proč se tento termín vžil. Pojedete-li na turnaj, nebude vám pencilbag samozřejmě stačit. Na cesty je však malý golfový carrybag, který pojme jen několik málo golfových holí, úžasným společníkem. Lze jej bez problémů převážet v autě a i při cestování letadlem se s ním manipuluje lépe než s velkým standbagem. Pencilbag ve středním cenovém segmentu je k dispozici již za cenu kolem 1250 Kč a rozhodně je to skvělá investice pro golfistky a golfisty, kteří chtějí být vždy flexibilní nebo hodně cestují.