Checkmark iconČeská podpora
Checkmark iconRozsáhlé záruky
Checkmark iconOd 2500,- Kč je poštovné zdarma. Neplatí pro elektrické vozíky
Checkmark icon100 dní na vrácení

Logo produkty jsou míčky, týčka, čepice, rukavice, markovátka nebo týmová trika, na která si necháte vytisknout nebo vyšít svoje logo či název, nebo si jej jiným způsobem vylepšíte.
Potiskneme golfové míčky vaším logem, obrázkem nebo textem.
 

Potisk golfových míčků ve špičkové kvalitě a za atraktivní ceny pouze v  Golf House. S vlastním potiskem golfového míčku vystoupíte z davu a dodáte mu velmi osobní nádech. Golfové míčky můžete použít jako reklamní médium pro jednotlivá firemní loga či reklamní sdělení a zanechat profesionální dojem na golfovém hřišti i mezi přáteli, v podnikání i v soukromí.

 

Golfové resorty

"Povinnou výbavou" všech golfových hřištích je mít míček s vlastním logem jako suvenýr. Mnoho hráčů si takové míčky rádi kupují jako památku na hru. Jsou ideální pro sponzoring, jako dárky k různým společenským událostem, nebo jako dárky pro vaše obchodní partnery či přátele. Golfové míčky lze potisknout buď jedním, nebo dvěma logy. Máte také možnost vybrat si mezi kruhovým, čtvercovým nebo obdélníkovým logem. Maximální velikost loga je přibližně 24 mm pro kruh, 18 mm pro čtverec a přibližně 10x28 mm pro obdélník.

Nechat si potisknout golfový míček je mezi golfisty stále oblíbenější. Protože tento speciální typ označení golfového míčků třeba při turnaji, je dokonalým způsobem, jak prezentovat svou hru. V Golf House si můžete pořídit golfové míčky s vlastním potiskem od špičkových značek ve špičkové kvalitě.

Nechte si potisknout golfové míčky svým logem a vtiskněte jim originalitu.

Ladislav Chadraba
Corporate Sales & Logo Products

Golf House s.r.o
www.golfhouse.cz
Skorkovská 1511
198 00 Praha 14-Černý Most

Tel: +420 725 017 973
logo@golfhouse.cz