Checkmark iconČeská podpora
Checkmark iconRozsáhlé záruky
Checkmark iconOd 2500,- Kč je poštovné zdarma. Neplatí pro elektrické vozíky
Checkmark icon100 dní na vrácení
Vše, co jste vždy chtěli vědět o golfu a golfových produktech - jsme tu pro vás.

Naši  poradci jsou vášniví golfisté. Golf je jejich koníček a mají nejlepší znalosti o produktech. Průběžné školení a další vzdělávání ve všech oblastech golfu a golfového vybavení je nezbytnou součástí kvalifikace všech zákaznických poradců.

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se golfového vybavení, golfové módy nebo golfu, najdete u nás správnou kontaktní osobu.

Můžete nás kontaktovat od pondělí do pátku od 8.00 do 16.00 hodin

800 023 810

Těšíme se na váš telefonát.

Naši odborníci:

Sven Dyhr

"Při své práci profesionála jsem poznal individuální nároky golfisty na jeho vybavení."

Náš hardwarový expert Sven Dyhr, vášnivý golfista a aktivní profesionál německé PGA, je vždy v obraze a sleduje nejnovější technologie. Pokud jsou pro vás pojmy jako TwistFace, Jailbreak, Flash Face atd. cizí slova, náš odborník je pro vás ideálním kontaktem.

Björn Sannemüller

"Jsem rád, že mohu být vaší kontaktní osobou pro všechny vaše potřeby v oblasti golfového vybavení, a to díky svým zkušenostem získaným během více než 27 let práce profesionála PGA of Germany."

Jako bývalý profesionál PGA, který je ve službách Golf House již několik let, ví přesně, o čem mluví, a jako golfový odborník dokáže srozumitelně a kvalifikovaně odpovědět na vaše otázky týkající se vybavení.

Naši odborníci jsou připraveni kdykoli odpovědět na všechny vaše dotazy a poskytnout vám praktické tipy pro vaši golfovou hru prostřednictvím e-mailu na adrese expertenrat@golfhouse.de