Checkmark iconČeská podpora
Checkmark iconRozsáhlé záruky
Checkmark iconOd 2500,- Kč je poštovné zdarma. Neplatí pro elektrické vozíky
Checkmark icon100 dní na vrácení

Společnost s budoucností

Jsme tu pro vás a vaši hru - s prvotřídním servisem, nejnovějšími produkty a perfektními radami pro vaši vášeň: golf!

Od svého založení v roce 1976 se společnost Golf House stala největším golfovým prodejcem v Německu, Rakousku a České republice s vedoucím postavením v Evropě.

Ať už v našich 29 pobočkách nebo na stránkách golfhouse.com - u nás jste vy a vaše hra na prvním místě.

Poradit, podpořit a inspirovat:
Tato filozofie společnosti znamená zážitek z nakupování v přátelské, na služby orientované a především autentické atmosféře.

Dnes je Golf House synonymem nejvyšších standardů, nejlepších kompetencí a dokonalých služeb.

Jako lídr v oblasti kvality a inovací jsme v úzkém kontaktu se všemi předními výrobci, dodavateli a názorovými vůdci po celém světě - vždy sledujeme nejnovější trendy a nejinovativnější produkty.

Seznamte se s námi - v našich 29 pobočkách a online.

Úspěch v číslech

Vše pro vaši hru

Naše srdce: pobočky Golf House - ve třech zemích a na 29 místech. v roce 2014 byl Golf House povýšen na mezinárodní úroveň díky fúzi s rakouskou Golf Zone a českou Golf USA. To nám nyní umožňuje být golfovým oznamovatelem ve třech zemích.

Nově otevřené pobočky, které jsou od roku 2012 plánovány a navrhovány podle nejmodernějších standardů, určují standardy - po celém světě!

Díky nejnovějším technologiím mohou naši golfoví profesionálové PGA a vášniví hráči s jedním handicapem ještě přesněji reagovat na váš individuální švih a odpovídající vybavení. A pokud by vaše zařízení potřebovalo opravit, naši odborníci vás rádi přivítají v našich servisních dílnách.

Golfová móda v Golf House: Zde najdete všechny značky, všechny trendy - v mimořádné šíři a hloubce sortimentu.

Náš internetový obchod je přední platformou pro golfovou módu a vybavení a nabízí vám ještě širší výběr zboží a značek v kombinaci s jedinečnými službami, jako je doručení do obchodu.

Ať už online nebo v našich prodejnách - nabízíme vám ty nejlepší služby a prostřednictvím našich záruk vás chceme ujistit, že servis a férovost jsou u Golf House samozřejmostí.

Soustřeďte se na svou golfovou hru, protože o zbytek se postaráme my - užijte si hru!

Historie naší společnosti

Geschäftsführer
Frank Ewers, Ralph Anstoetz

Filialen in Deutschland
Bad Griesbach, Berlin/Brandenburg, Bielefeld, Bottrop, Bremen, Düsseldorf, Frankfurt Eschborn, Freiburg, Hamburg Eidelstedt, Hamburg Hammerbrook, Hannover, Kassel, Köln Innenstadt, Köln Pulheim, Kölner Golfclub Pro Shop, Mannheim, München Brunnthal, München Innenstadt, München Schwabing- Freimann, Münster, Nürnberg, Stuttgart

Filialen in Österreich
Graz, Linz, Salzburg, Villach, Wien, Wiener Neudorf

Filiale in Tschechien
Prag

Zentrale und Versand
Hamburg

Versandlager
Hörsel