Checkmark iconČeská podpora
Checkmark iconRozsáhlé záruky
Checkmark iconOd 2500,- Kč je poštovné zdarma. Neplatí pro elektrické vozíky
Checkmark icon100 dní na vrácení
Více informací o značce JuCad

Německá společnost JUTEC Biegesysteme GmbH vyvíjí a vyrábí od roku 1980 systémy pro ohýbání trubek nejvyšší kvality, které se používají v průmyslu a obchodě po celém světě. Tyto dlouholeté zkušenosti se odrážejí i v konstrukci exkluzivních golfových vozíků JuCad. Úspěšný rodinný podnik, který již druhou generaci řídí dcera Kira a manžel Jörg Jung, Dipl. Ing., MBA, vyrábí již mnoho let jedinečné golfové vozíky pro náročné golfisty.

Pohodové hraní golfu s golfovými vozíky od společnosti JuCad. Vzdálenosti mezi jamkami mohou být dlouhé, a i když je třeba ujet jen několik kilometrů, pomůže vám při přepravě golfového bagu hladce jedoucí golfový vozík. Současné modely vozíků JuCad, ať už jde o vozíky tlačné, tažné nebo elektrické, jsou opravdovým lákadlem. Robustní konstrukce rámu, snadno se pohybující hrany a ergonomická rukojeť zajišťují potěšení z jízdy. Díky chytrému designu lze vozíky JuCad rychle a snadno zmenšit na minimální velikost balení, takže jejich uložení do kufru auta, skříně na nářadí nebo doma již není problém. V internetovém obchodě Golf House najdou nároční golfisté golfové vozíky, které nastavují nová měřítka z hlediska funkčnosti, snadného používání a prvotřídních jízdních vlastností. Díky vysoce kvalitnímu zpracování se golfové vozíky JuCad osvědčily jako mimořádně odolné v jakémkoli terénu. Trvanlivost je tedy zaručena.

JuCad umí také vyrábět tašky..

Vodotěsné a sportovně funkční golfové bagy od společnosti JuCad jsou ideálními společníky do každého počasí. Voděodolné tašky na vozík mají praktické vnější kapsy s utěsněnými zipy, které udrží vaše golfové vybavení vždy v suchu. Kromě toho nabízejí cart bagy JuCad prvotřídní funkčnost: dělička na 14 holí po celé délce, prostorná chladicí přihrádka a praktický držák na deštník zaručují maximální pohodlí při každém golfovém kole. Jinými slovy: tašky na vozík JuCad v sobě spojují vše, co moderní a styloví golfisté ocení. To zahrnuje klasický design, ušlechtilý materiál a praktické funkce.

V internetovém obchodě Golf House představujeme technicky propracované a exkluzivní golfové vozíky a cart bagy značky JuCad. Bez ohledu na to, který model si vyberete, za JuCad hovoří síla designu a funkčnost. Ještě více zábavy v Golf House.

Klikněte na ZDE pro individuální konfiguraci vozíku JuCad.

JuCad Sada Drive 2.0 stříbro JuCad Sada Drive 2.0 stříbro
-21%
JuCad Drive 2.0 elektrický vozík včetně příslušenství Dámy a Pánové
93 249,00 Kč 72 999,00 Kč
k dispozici v: Nerezová ocel
JuCad Elektrický vozík Drive SL Travel 2.0 stříbro JuCad Elektrický vozík Drive SL Travel 2.0 stříbro
-1%*
JuCad Drive SL Travel 2.0 elektrický vozík Dámy a Pánové
104 799,00 Kč* 102 999,00 Kč
Top cena (30 dní)**: 92 699,10 Kč (+11%)
k dispozici v: Titan
JuCad Karbonový vozík černá
JuCad Karbonový vozík Dámy a Pánové
22 499,00 Kč
k dispozici v: carbon
JuCad Karbonový vozík bílá
JuCad Karbonový vozík Dámy a Pánové
22 499,00 Kč
k dispozici v: carbon
JuCad Drive SL Titanium Silence další JuCad Drive SL Titanium Silence další
JuCad Drive SL Titanium Silence Dámy a Pánové
103 999,00 Kč
k dispozici v: Titan

* DMOC
** Nejnižší cena za posledních 30 dní před jejím snížením