Checkmark iconČeská podpora
Checkmark iconRozsáhlé záruky
Checkmark iconOd 2500,- Kč je poštovné zdarma. Neplatí pro elektrické vozíky
Checkmark icon100 dní na vrácení
Více informací o značce Lignum

Lignum Golf - cenově dostupné a rozmanité golfové příslušenství

Společnost Lignum Golf nabízí na trhu již řadu let širokou škálu golfových produktů. Součástí sortimentu Lignum Golf jsou golfové míčky, golfová týčka a golfové příslušenství v různých barvách a baleních. Rakouská společnost z Unterrohrbachu je však známá především svými golfovými týčky. Tato plastová golfová týčka jsou u společnosti Golf House k dispozici v různých délkách a barvách. Zejména kroužky na určení výšky natýčkování jsou golfisty velmi užitečné.

Lignum Golf - kvalitní týčka

Vysoká flexibilita, vyšší rychlost míče a citlivost na zlom - to jsou golfová týčka od společnosti Lignum Golf. Všechny tyto faktory jsou pro vaši hru přínosné. Protože při přímém kontaktu s míčkem je rychlost hlavy hole výrazně méně omezena třením a odporem než u běžných golfových týček jiných výrobců. Proto byla týčka navržena tak, aby byla pružnější a bylo možné z nich získat maximální rychlost hlavy hole, a tím i rychlost míče. Díky individuálnímu "nastavení výšky týčka", které je označeno kroužky, mohou golfisté lépe kontrolovat své odpaly a dosáhnout tak větší přesnosti.
Lignum Golf - rozmanitý výběr golfových týček

Trvanlivost a pružnost, ale také optimální manipulace pro golfisty všech úrovní jsou první volbou mezi golfovými týčky. V Golf House najdete širokou nabídku golfových otýček od společnosti Lignum Golf v různých výškách kolíků. Dodávají se ve výškách od 62 mm do 82 mm.

Přesvědčte se o dobré kvalitě golfových týček Lignum a využijte inovativní systém kroužků na týčku, abyste dosáhli požadované vzdálenosti, přesnosti a konzistence.

Lignum Trojúhelníky 72 mm bílá
Lignum týčka 72 mm Dámy a Pánové
99,00 Kč
k dispozici v: 72 mm
Lignum Trojúhelníky 82 mm bílá
Lignum týčka 82 mm Dámy a Pánové
99,00 Kč
k dispozici v: 82 mm
Lignum Trojúhelníky 62 mm bílá
Lignum týčka 62 mm Dámy a Pánové
99,00 Kč
k dispozici v: 62 mm
Lignum  72 mm růžová
Lignum 72 mm Dámy
99,00 Kč
k dispozici v: 72 mm
Lignum Trička 38 mm bílá Lignum Trička 38 mm bílá
Lignum týčka 38 mm Dámy a Pánové
99,00 Kč
k dispozici v: 38 mm

* DMOC
** Nejnižší cena za posledních 30 dní před jejím snížením