Checkmark iconČeská podpora
Checkmark iconRozsáhlé záruky
Checkmark iconOd 2500,- Kč je poštovné zdarma. Neplatí pro elektrické vozíky
Checkmark icon100 dní na vrácení
XXIO  13 Driver Grafit, Regular XXIO  13 Driver Grafit, Regular XXIO  13 Driver Grafit, Regular

XXIO 13 Driver

20 899,00 Kč
včetně DPH, plus poštovné

Pánové Shaft: Grafit, Regular

Loft

doba doručení (2-4 Pracovní dny)

Ověřit dostupnost na pobočce.

 

(důležité upozornění k návštěvě pobočky bez rezervace)

Zatím žádná otázka. Položte otázku k článku

Popis

XXIO 13 Driver

Driver XXIO 13 má lehkou konstrukci, která pomáhá golfistům se střední rychlostí švihu odpálit delší a rovnější rány z odpaliště a vyhnout se únavě z kola způsobené těžšími drivery. Zkušení golfisté s rychlostí švihu 90 mph nebo méně budou těžit z jedinečných specializovaných technologií golfového hole XXIO 13. Rychlost míče, přesnost a konzistence pro váš dosud nejlehčí golf

Nový Activwing
Tato nová dvoustupňová konstrukce airfoilu využívá aerodynamických sil k lepší stabilizaci hlavy hole při švihu dolů. Nový ActivWing pomáhá posunout tvář hole do optimální úderové polohy, což vám usnadní zasažení sweet spotu a zvýší rychlost míčku.

BiFlex Face
V horních rozích špičky a paty BiFlex Face má každá strana svůj vlastní jedinečný tvar hrany. Hrana na špičce je protažená a zaoblená, zatímco hrana na patě je úzká a ostrá. Tyto geometrie přizpůsobují pevnost hrany speciálně konstrukčním požadavkům každé strany a rozšiřují vysoký COR rozsah clubface. BiFlex Face funguje jako pevný rám kolem vysoce flexibilní clubface a zpevňuje strategicky přesné oblasti pro optimalizaci rychlosti v celé clubface.

Rebound Frame
Rebound Frame využívá střídající se vrstvy tuhých a pružných zón pro zlepšení celkového COR a vytvoření efektu pružení v pružině. Drivery XXIO 13 jsou vybaveny rámem Rebound Frame s plochým cup face pro ještě větší výkon při úderech po celé ploše.

Flat Cup Face
Pro zlepšení COR po celé ploše hole má flat cup face větší a tenčí středovou část. Tato konstrukce umožňuje zvýšit rychlost míče a vzdálenost bez ohledu na to, kam míč odpálíte. Líc driveru je vyroben ze speciálního titanu Super-TIX® 51AF pro ještě tenčí a rychlejší líc.

vypouklina a roll v 6 segmentech
Aby byl míč při každé ráně ve hře, byla tvář hole rozdělena do šesti segmentů, z nichž každý má vlastní vypouklinu a roll. Toto segmentové tvarování působí proti trajektoriím mimo kurt ve všech směrech. Ať už míček odpálíte vysoko, nízko, špičkou nebo patou, tvář přidává míčku rotaci, takže zůstává rovnější a nese se dál.

Hmotnost Plus
Patentovaná konstrukce rukojeti umisťuje hmotnost na konec gripu shaftu. Tato protiváha usnadňuje takeaway a pomáhá vám najít ideální bod na vrcholu švihu nahoru, což usnadňuje uvolnění při švihu dolů pro konzistentnější kontakt.

  • Pánský driver XXIO
  • Shaft: XXIO 13 MP-1300 Graphite Cut Weight
  • Grip: XXIO 13 Weight Plus Grip
Podrobnosti o produktu

XXIO 13 Driver

Číslo položky:

  • 55864770
Značka

XXIO

Základní filozofií společnosti XXIO je realizace vysoce kvalitních, zajímavých produktů a služeb pro milovníky sportu na celém světě, "vášeň", "radost" a "zábava".

XXIO [ vyslovuje se ZEK - Si-OH ] je součástí společnosti DUNLOP SPORT CO. LTD (včetně značek Srixon a Cleveland Golf). XXIO je v Japonsku golfovou značkou číslo 1. Díky dlouholeté tradici prémiových golfových holí vyráběných v Japonsku se XXIO těší obrovskému úspěchu v Japonsku a Koreji. V Evropě je společnost XXIO již velmi dobře známá ve Francii, Španělsku a Švýcarsku. Tyto high-tech kluby jsou stále populárnější také v Německu a Rakousku.

Inženýry společnosti XXIO pohání snaha o dokonalost.

Výzkumné a vývojové oddělení se sídlem v Japonsku denně dosahuje pokroku ve vývoji nových materiálů, nových metod spojování nebo nových koncepcí. Vždy sledují jediný cíl: zajistit golfistům nepřekonatelný výkon, sílu a lehkost a bezkonkurenční potěšení ze hry.

XXIO pracuje technicky na nejvyšší úrovni. Ke kontrole každého detailu s maximální přesností se používají vysoce výkonné počítače. V této souvislosti je třeba zmínit špičkovou simulační technologii Digital Impact™: Jedná se o analýzu momentu kontaktu mezi míčkem a povrchem golfové hole.

Díky této technologii dokáže XXIO nejen zastavit a analyzovat okamžik nárazu, ale také zkoumat obraz z hlediska nejmenších jevů a detailů. Tímto způsobem je dosaženo nejvyšší kvality u všech řad XXIO.

Vložením velkého množství dat, která jsme v průběhu času nashromáždili, do našeho programu jsme schopni pomocí nástroje Digital Impact vytvořit skutečně věrnou simulaci. Tato technika lisování se používá ve výzkumu a vývoji k testování různých konstrukčních hypotéz a nadále udává směr pro pokročilé výrobky.

Chcete se o XXIO dozvědět více?

na stránku značky XXIO

Bestsellery

BOSS Zayno Polokošile s polovičním rukávem antracit BOSS Zayno Polokošile s polovičním rukávem antracit
BOSS Zayno polo s krátkým rukávem
3 499,00 Kč
k dispozici v: S M L XL XXL
Kalhoty BINGHAM PERFORMANCE s 5 kapsami šedá Kalhoty BINGHAM PERFORMANCE s 5 kapsami šedá
Peter Millar BINGHAM PERFORMANCE kalhoty s 5 kapsami
4 499,00 Kč
k dispozici v: 32/32 34/32 36/32 38/32
Chervo Šaty bez rukávů JERUSALEM námořnická modrá Chervo Šaty bez rukávů JERUSALEM námořnická modrá
-30%
pouze online
Chervo JERUSALEM TOP
5 749,00 Kč 3 999,00 Kč
k dispozici v: 32 34 42 44
Motocaddy Sada GPS M3 šedá Motocaddy Sada GPS M3 šedá
-16%
Motocaddy M3 GPS elektrický vozík s příslušenstvím
37 499,00 Kč 31 499,00 Kč
k dispozici v: Další

Mohlo by se vám také líbit

Naposledy zobrazené

Naše novinky

J.Lindeberg Balitelná vesta Ash Light Windstopper Vest černá J.Lindeberg Balitelná vesta Ash Light Windstopper Vest černá
J.Lindeberg Balitelná vesta Ash Light Windstopper
3 249,00 Kč
k dispozici v: S M XXL
Under Armour Empower Dress šaty bez rukávů námořnická modrá Under Armour Empower Dress šaty bez rukávů námořnická modrá
Under Armour Empower TOP
2 249,00 Kč
k dispozici v: S M L XL
Under Armour Sáček na boty Drive Pro námořnická modrá Under Armour Sáček na boty Drive Pro námořnická modrá
Under Armour Drive Pro taška na boty
499,00 Kč
k dispozici v: Univerzální velikost
Skechers Elite 5 Slip In modrá Skechers Elite 5 Slip In modrá
Skechers Elite 5 Slip In golfová obuv
3 849,00 Kč
k dispozici v: 43 44 47