Checkmark iconČeská podpora
Checkmark iconRozsáhlé záruky
Checkmark iconOd 2500,- Kč je poštovné zdarma. Neplatí pro elektrické vozíky
Checkmark icon100 dní na vrácení
XXIO  13 Dřevo Grafit, Regular XXIO  13 Dřevo Grafit, Regular XXIO  13 Dřevo Grafit, Regular

XXIO 13 Dřevo

13 499,00 Kč
včetně DPH, plus poštovné

Pánové Shaft: Grafit, Regular

Dřevo
3 5

doba doručení (2-4 Pracovní dny)

Ověřit dostupnost na pobočce.

 

(důležité upozornění k návštěvě pobočky bez rezervace)

Zatím žádná otázka. Položte otázku k článku

Popis

XXIO 13 Dřevo

Fairwayové dřevo XXIO 13 je lehké a pomáhá golfistům se střední rychlostí švihu odpálit delší a rovnější rány z odpaliště i z fairwaye. Jedinečné specializované technologie golfového hole XXIO 13 byly přesně navrženy tak, aby pomohly zkušeným golfistům, kteří švihají rychlostí 90 km/h nebo nižší, zlepšit rychlost míče, přesnost a konzistenci.

Nový Activwing
Tato nová dvoustupňová konstrukce aerodynamického profilu využívá aerodynamické síly k lepší stabilizaci hlavy hole při švihu dolů. Nový ActivWing pomáhá uvést tvář hole do optimální úderové polohy, což usnadňuje zasažení sweet spotu a zlepšuje rychlost míče.

BiFlex Face
V horních rozích špičky a paty BiFlex Face má každá strana svůj vlastní jedinečný tvar hrany. Hrana na špičce je protažená a zaoblená, zatímco hrana na patě je úzká a ostrá. Tyto geometrie přizpůsobují pevnost hrany speciálně konstrukčním požadavkům každé strany a rozšiřují vysoký COR rozsah clubface. BiFlex Face funguje jako pevný rám kolem vysoce flexibilní clubface a zpevňuje strategicky přesné oblasti pro optimalizaci rychlosti v celé clubface.

Rebound Frame
Rebound Frame využívá střídající se vrstvy tuhých a pružných zón pro zlepšení celkového COR a vytvoření efektu pružení v pružině. Fairwayová dřeva XXIO 13 jsou vybavena rámem Rebound Frame s plochým povrchem cup face pro ještě větší výkon při úderech po celé ploše hole.

Flat Cup Face
Pro zlepšení COR po celé ploše clubface má Flat Cup Face větší a tenčí středovou část. Tato konstrukce umožňuje zvýšit rychlost míče a vzdálenost bez ohledu na to, kam míč odpálíte. Face driveru je vyroben ze speciálního titanu Super-TIX® 51AF pro ještě tenčí a rychlejší face.

Cannon Sole
Plovoucí zátěžová podložka umisťuje těžiště každého fairwayového dřeva pro optimální start a vzdálenost. Jedinečný dělový tvar nám umožňuje umístit hmotnost tam, kde je potřeba, aniž by byla ohrožena pružnost povrchu hole - což je obzvláště užitečné při ranách zasažených nízko na povrchu hole.

Step Crown
Stupňovitý tvar korunky přispívá k účinnosti odrazového rámu tím, že podporuje pružnost clubface. Její tvar však také snižuje hmotnost hlavy hole, čímž snižuje těžiště pro vyšší start a delší carry.

Weight Plus
Patentovaná konstrukce rukojeti umisťuje hmotnost na konec shaftu. Tato protiváha usnadňuje take away a pomáhá vám najít ideální bod na vrcholu švihu, což usnadňuje uvolnění při švihu dolů pro konzistentnější kontakt.

  • Pánské fairwayové dřevo XXIO
  • Shaft: XXIO 13 MP-1300 Graphite Cut Weight
  • Grip: XXIO 13 Weight Plus Grip
Podrobnosti o produktu

XXIO 13 Dřevo

Číslo položky:

  • 55864800
Značka

XXIO

Základní filozofií společnosti XXIO je realizace vysoce kvalitních, zajímavých produktů a služeb pro milovníky sportu na celém světě, "vášeň", "radost" a "zábava".

XXIO [ vyslovuje se ZEK - Si-OH ] je součástí společnosti DUNLOP SPORT CO. LTD (včetně značek Srixon a Cleveland Golf). XXIO je v Japonsku golfovou značkou číslo 1. Díky dlouholeté tradici prémiových golfových holí vyráběných v Japonsku se XXIO těší obrovskému úspěchu v Japonsku a Koreji. V Evropě je společnost XXIO již velmi dobře známá ve Francii, Španělsku a Švýcarsku. Tyto high-tech kluby jsou stále populárnější také v Německu a Rakousku.

Inženýry společnosti XXIO pohání snaha o dokonalost.

Výzkumné a vývojové oddělení se sídlem v Japonsku denně dosahuje pokroku ve vývoji nových materiálů, nových metod spojování nebo nových koncepcí. Vždy sledují jediný cíl: zajistit golfistům nepřekonatelný výkon, sílu a lehkost a bezkonkurenční potěšení ze hry.

XXIO pracuje technicky na nejvyšší úrovni. Ke kontrole každého detailu s maximální přesností se používají vysoce výkonné počítače. V této souvislosti je třeba zmínit špičkovou simulační technologii Digital Impact™: Jedná se o analýzu momentu kontaktu mezi míčkem a povrchem golfové hole.

Díky této technologii dokáže XXIO nejen zastavit a analyzovat okamžik nárazu, ale také zkoumat obraz z hlediska nejmenších jevů a detailů. Tímto způsobem je dosaženo nejvyšší kvality u všech řad XXIO.

Vložením velkého množství dat, která jsme v průběhu času nashromáždili, do našeho programu jsme schopni pomocí nástroje Digital Impact vytvořit skutečně věrnou simulaci. Tato technika lisování se používá ve výzkumu a vývoji k testování různých konstrukčních hypotéz a nadále udává směr pro pokročilé výrobky.

Chcete se o XXIO dozvědět více?

na stránku značky XXIO

Bestsellery

FootJoy WeatherSof 2s bílá FootJoy WeatherSof 2s bílá
-26%
FootJoy WeatherSof golfová rukavice na levou ruku 2ks
749,00 Kč 549,00 Kč
k dispozici v: S M M/L L
Chervo Šaty bez rukávů JERUSALEM námořnická modrá Chervo Šaty bez rukávů JERUSALEM námořnická modrá
-30%
pouze online
Chervo JERUSALEM TOP
5 749,00 Kč 3 999,00 Kč
k dispozici v: 32 34 42 44
Titleist Tour Double Canopy černá Titleist Tour Double Canopy černá
Titleist Tour Double Canopy deštník
1 949,00 Kč
k dispozici v: 68"
Chervo PENELOPE Tepláková bunda námořnická modrá Chervo PENELOPE Tepláková bunda námořnická modrá
-30%
pouze online
Chervo PENELOPE bunda
4 999,00 Kč 3 499,00 Kč
k dispozici v: 40

Mohlo by se vám také líbit

Naposledy zobrazené

Naše novinky

J.Lindeberg Bunda Janice Golf Mid Layer GH Stretch Jacket bílá J.Lindeberg Bunda Janice Golf Mid Layer GH Stretch Jacket bílá
J.Lindeberg Janice Golf Mid Layer GH Stretch bunda
2 999,00 Kč
k dispozici v: XS S M
Sun Mountain Kostka námořnická modrá Sun Mountain Kostka námořnická modrá
pouze online
Sun Mountain Kube Travelcover
6 799,00 Kč
k dispozici v: 10"
Cleveland Smart Sole W Grafit, Dámská Cleveland Smart Sole W Grafit, Dámská
Cleveland Smart Sole Wedge
4 399,00 Kč
k dispozici v: SW
Köllen Golfový průvodce Německem 2024 Univerzální velikost
Köllen Golfový průvodce Německem 2024
849,00 Kč
k dispozici v: Univerzální velikost